OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17/11/2019 - XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania XXXIII niedziela zwykła

1. Codziennie modlimy się za naszych zmarłych, których wspominamy w wypominkach. W czwartek o godz. 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji tych zmarłych.
  2. W czwartek, jak co tydzień, adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 15.00, a w piątek po wypominkach, modlitwy przez wstawiennictwo św. Faustyny z ucałowaniem relikwii.
  3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów VII i VIII.
  4. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 4.
  5. W PONIIEDZIAŁEK po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie ministrantów, a w ŚRODĘ kandydatów na ministranta.
  6. Przypominamy, że osoby żyjące w niesakramentalnych związkach, a także pary przygotowujące się do małżeństwa, które mieszkają razem przed ślubem, nie mogą przyjmować Komunii św. i nie mogą otrzymać rozgrzeszenia w sakramencie pokuty.