OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10/11/2019 - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania 11 listopada

1. Jutro szczególnie pamiętamy o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny, dziękując Panu Bogu za odzyskaną 101 lat temu niepodległość. Msze św. będą jutro o 6.30 i o 17.00.
    Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się w kościele św. Wawrzyńca dzisiaj Mszą św. o godz. 17.00. Po Mszy św. przemarsz pod pomnik Tysiąclecia Chrztu Polski.
  2. Codziennie w listopadzie modlimy się za naszych zmarłych polecanych  Panu Bogu w modlitwach wypominkowych. Msza św. w intencji tych zmarłych będzie w czwartek o godz. 17.00.
  3. W środę, 13 listopada nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy wszystkich na wspólną przebłagalną modlitwę różańcową.
  4. W czwartek, jak co tydzień, adoracja Najśw. Sakramentu od godziny 15.00. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W piątek, w czasie wieczornego nabożeństwa, kolejne spotkanie ze SŁOWEM BOŻYM, w ramach zadania duszpasterskiego: Biblijna Odnowa Parafii. Po nabożeństwie zapraszamy do budynku parafialnego zainteresowanych udziałem w spotkaniach biblijnych, które odbywałyby się raz w miesiącu. Ponieważ tematyka biblijna jest obecna na spotkaniach wszystkich grup formacyjnych funkcjonujących w naszej Parafii, dlatego na te spotkania biblijne zapraszamy osoby, które jeszcze nie należą do żadnej grupy w naszej Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów V i VI.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 3.
  8. We  WTOREK po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie kandydatów na ministranta.
  9. Chcemy też poinformować o pewnych zmianach w porządku cotygodniowych nabożeństw:
    - ucałowanie relikwii naszych świętych będzie raz w miesiącu (św. Jana Pawła II – w II czwartek miesiąca, a św. Faustyny w IV piątek miesiąca)
    - w I czwartek miesiąca będziemy modlić się o nowe powołania i za powołanych do służby Bożej, a w pozostałe czwartki będą modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II
    - w I i III piątek miesiąca zatrzymamy się na modlitwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w pozostałe piątki na modlitwach przez wstawiennictwo św. Faustyny
    - co tydzień w środę, tak jak dotychczas, będą modlitwy do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.