OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6/10/2019 - XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania matka boża różańcowa

1. Dzisiaj o godz. 15.00 możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, a o 15.30 Nabożeństwo Różańcowezmiana Tajemnic Różańcowych

2. Codziennie wieczorne Msze św. i Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej. Przypominamy też o konkursie różańcowym dla dzieci.

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 rozpoczynająca się od wspólnie odmawianej Koronki do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.

4. W sobotę 12. X. odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w Jarosławiu.

5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Papieski. Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów III. i IV.

6. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jana Pawła II.

7. Zapraszamy na spotkania w tym tygodniu, które rozpoczynają się udziałem we Mszy św. i Nabożeństwie Różańcowym:
- w PONIEDZIAŁEK - lektorów oraz rodziców i dzieci w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej (poświęcenie i wręczenie różańców);
- w ŚRODĘ - diakonię gospodarczo-ekonomiczną, a także nauczycieli;
- w CZWARTEK - Straż Honorową Najśw. Serca Pana Jezusa oraz Akcję Katolicką.

Wyjazd na pielgrzymkę do Fatimy i Lourdes organizowaną przez Parafię w Skołoszowie - 14 października 2019 r. o godz. 1.15. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby zapisane proszone są o wpłaty do środy.

Miasto Radymno oraz Szkoła Podstawowa zapraszają na program  artystyczny upamiętniający 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej w czwartek, 10 października, o godz. 18.15, w Miejskim Ośrodku Kultury.