OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29/09/2019 - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania nabożeństwa różańcowe

1. Od dzisiejszej niedzieli zostaną wprowadzone małe zmiany w porządku cotygodniowych nabożeństw w naszym kościele. W każdą niedzielę proponujemy godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu od 15.00; w tym czasie będzie możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem (w październiku indywidualna adoracja będzie także od 15.00, a o 15.30 – wspólny Różaniec). Inne zmiany będą podawane w następnych ogłoszeniach.
  2. Od jutra Msze św. wieczorne będą o godz. 17.00. a od wtorku, codziennie po Mszy św. wieczornej, w miesiącu październiku nabożeństwa różańcowe. Za odmówienie różańca we wspólnocie można zyskać odpust zupełny, jeżeli spełnione zostaną pozostałe warunki.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.  O 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwami o powołania i Msza św.
  5.  W piątek nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wyjazd do chorych o godz. 8.00.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów I. i II.
  7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jesiennej, Zimowej i Wietrznej.
  8. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania, które rozpoczynają się udziałem we Mszy św. wieczornej i nabożeństwie różańcowym:
    - w PONIEDZIAŁEK – zapraszamy ministrantów;
    - w CZWARTEK – dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców;
    - w PIĄTEK - uczestników kursu przedmałżeńskiego.