OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8/09/2019 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania polska pod krzyżem

1. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  2. W piątek zapraszamy wszystkich parafian na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
  3. W sobotę (14 września) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
    Na ten dzień zaplanowane zostało bardzo ważne wydarzenie modlitewne: Polska pod Krzyżem, które obejmuje całą Ojczyznę. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. W naszym kościele, po Mszy św. wieczornej, przejdziemy w procesji pod Krzyż na wspólną modlitwę w wyznaczonych intencjach. Przynieśmy na to nabożeństwo świece.
    Również w sobotę, w Archikatedrze Przemyskiej, obchodzony będzie jubileusz 150-lecia powstania na ziemi polskiej Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w tej Uroczystości. Więcej informacji będzie na wtorkowym spotkaniu i na plakacie w gablocie.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji Rejonów V. i VI.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej nry parzyste od ronda do torów.
  6. Zapraszamy w tym tygodniu na spotkania, które rozpoczynają się udziałem we Mszy św. wieczornej:
    - W PONIEDZIAŁEK lektorów, ministrantów i kandydatów na ministrantów.
    - We WTOREK Straż Honorową Najśw. Serca Pana Jezusa.
    - W ŚRODĘ prosimy na spotkanie nauczycieli. Zapraszamy również nauczycieli pracujących poza Radymnem. Spotkanie rozpoczniemy Mszą świętą a po niej adoracja w kaplicy Domu Parafialnego.
    - W przyszłą NIEDZIELĘ zapraszamy wszystkich pielgrzymów na Jasną Górę, jak również duchowych pielgrzymów grupy św. Józefa Sebastiana Pelczara na spotkanie popielgrzymkowe. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 wspólną Eucharystią; po Mszy św. ciąg dalszy w sali budynku parafialnego.