Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1/09/2019 - XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

Znalezione obrazy dla zapytania dożynki

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencjach dziękczynnych za tegoroczne zbiory i o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.
  Dzisiaj zmiany tajemnic różańcowych, wyjątkowo po Mszy św. popołudniowej. Msza św. bez kazania o 16.00 i około 16.30 nabożeństwo ze zmianami tajemnic. Zapraszamy wszystkich.
 2. Jurto rozpoczęcie nowego roku szkolnego. U nas Msza św. o godz. 9.00 dla młodzieży Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych. Zapraszamy młodzież, nauczycieli i rodziców. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w kościele św. Wawrzyńca o godz. 8.00
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem, także dla tych spośród dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali jeszcze ze spowiedzi z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
 5. W Pierwszy Piątek spowiedź rano przed Mszą św. i wieczorem od 17.00. Wyjazd do chorych po godzinie 8.00.
 6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów III. i IV.
 7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej nry nieparzyste od ronda do torów.
 8. W najbliższy piątek rozpoczynają się spotkania dla dzieci i młodzieży we wspólnocie Oazowej działającej przy naszej parafii. Prosimy rodziców aby zachęcili i przypominali o piątkowych spotkaniach.  Zapraszamy  dzieci  i młodzież od klasy czwartej w każdy piątek na wieczorną Mszę świętą a po niej na spotkanie w Domu Parafialnym.
 9. Jak co roku, w naszej parafii jest organizowany kurs przedmałżeński. Pierwsze spotkanie odbędzie się 6 września (piątek) po wieczornej Mszy Świętej w sali budynku parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kursie.