Intencje Mszy Świętych

INTENCJE MSZY ŚW. 16 - 23/09/2018

16/09/ XXIV Niedziela Zwykła:   08:00 Za parafian;   10:00  Za + ADAMA Walickiego (koleżanki i koledzy syna Huberta);   11:30  Za rejon V i VI;   16:00  O zdrowie, Boże błog. i łaskę Ducha Świętego dla Barbary   Andrzeja Hanny i Krzysztofa.

17/09/Poniedziałek:   06:30   O Boże błog. dla mieszkańców z ul. Tysiąclecia;   06:30   Za + JÓZEFĘ;   18:00   Za + ADAMA Walickiego (koleżanki i koledzy syna Huberta);  18:00  Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (koleżanki i koledzy z PKP Cargo Żurawica)

18/09/ Wtorek:   06:30   Za + JANA od rodziny Olech;   06:30   Za + WACŁAWA Żminkowskiego;  18:00   Za + ADAMA Walickiego (koleżanki i koledzy syna Huberta);  18:00   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (koleżanki i koledzy z PKP Cargo Żurawica)

19/09/ Środa:   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (koleżanki i koledzy z PKP Cargo Żurawica); 06:30  Za + JANA Przytułę (od sąsiadów z Kasztanowej);  18:00   Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. dla Mariusza w 25 rocz. urodzin;  18:00   Za + ADAMA Walickiego (Pracownicy Spółdz. Mieszkaniowej)

20/09/ Czwartek:   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (Pracownicy Przedszkola Parafialnego); 06:30  Za + JANA Przytułę (od sąsiadów z ul. Kasztanowej);   18:00   Dziękczynna i Boże błog. opiekę MB dla Elżbiety i jej rodziny18:00  Za + ADAMA Walickiego (Pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej)

21/09/ Piątek:   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (kapłani z Parafii Rokietnica)  06:30  Za + JANA Przytułę (od sąsiadów z ul. Kasztanowej);   18:00   Za + HENRYKA w 2 rocznicę śmierci;  18:00   Za + ADAMA Walickiego (od Rząsów)

22/09/ Sobota:  06:30  Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (sąsiedzi z bloku 15);  06:30  Za + JANA Przytułę; 18:00  W 1 rocznicę urodzin Wiktora i za jego rodziców;  18:00 Za +ADAMA Walickiego (rodz. Turczynów)

23/09/ XXV Niedziela Zwykła:   08:00   Za parafian;  10:00  Dziękczynna za Agatę i Marcina w 10 rocznicę ślubu i o Boże błogosławieństwo;  11:30  Za rejon VII i VIII;   16:00  Za + ADAMA Walickiego.

INTENCJE MSZY ŚW. 09 - 16/09/2018

09/09/2018 XXIII Niedziela Zwykła:     08:00    Za parafian;   10:00   Za + ŁUCJĘ Sawa w 15 rocz. śmierci;   11:30   Za rejon III i IV;   16:00   Za + ADAMA Walickiego (od siostry Barbary)

10/09/2018 Poniedziałek:     06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (od rodz. Folisów i Zająców);  06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (od Marii Halwa);   18:00   O zdrowie, Boże błog., światło Ducha Świętego i łaskę nawrócenia dla męża;                 18:00   Za + ADAMA Walickiego (koledzy syna Huberta)

11/09/2018 Wtorek:   06:30:   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (rodzina Burbełów); 06:30   Za + ZBIGNIEWA Franusa (od żony);   18:00   Dziękczynna za 50 lat życia (ELŻBIETA Kopańska);   18:00   Za + ADAMA Walickiego (od kierowniczej kadry Wojskowego Oddziału)

12/09/2018 Środa:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (od żołnierzy zawodowych);   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (rodzina Rząsów);   18:00   Z okazji 70 rocznicy urodzin o Boże błog. i potrzebne łaski dla Marii i dla całej rodziny;   18:00     Za + LUDWIKA i ZOFIĘ z rodziny Hawryło

13/09/2018 Czwartek:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (koledzy i koleżanki syna Huberta);   06:30   Za + Mieczysława Lisowskiego (koleżanki i koledzy PKP Cargo Żurawica);   18:00   Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego;   18:00   Za + STANISŁAWA Halwę i +JÓZEFA z rodziny Hawryło

14/09/2018 Piątek:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (koledzy i koleżanki syna Huberta);   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (koleżanki i koledzy PKP Cargo Żurawica);   18:00   Za + ZBIGNIEWA Franusa (od żony);   18:00   Za + EDWARDA Makarę i zmarłych z RODZINY

15/09/2018 Sobota:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (koleżanki i koledzy syna Huberta);   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (koleżanki i koledzy PKP Cargo Żurawica);   18:00   Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Krystyny i Antoniego, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata;   18:00   Za + KAZIMIERZA Burbeło w 18 rocz. śmierci

16/09/2018 XXIV Niedziela Zwykła:   08:00   Za parafian;   10:00   Za + ADAMA Walickiego (koleżanki i koledzy syna Huberta);   11:30   Za rejon V i VI;   16:00   O zdrowie i Boże błog łaskę Ducha Świętego dla Barbary, Andrzeja, Hanny i Krzysztofa

INTENCJE MSZY ŚW. 02 - 09/09/2018

02/09/2018 XXII Niedziela Zwykła:   08:00  Za parafian; 10:00  Za + MICHAŁA w 10 r. śmierci i za zmarłych  z RODZINY; 11:30  Za rejon VII i VIII  oraz  I i II; 16:00  Za + ADAMA Walickiego (rodzina Balickich)

03/09/2018 Poniedziałek:    06:30  Za + ADAMA Walickiego (Janina i Adam Olszański); 18:00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców bloku 16 kl 3 i 4;  18:00  O Boże błog. dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych sióstr z Róży św. o Pio

04/09/2018 Wtorek:   06:30  Dziękczynna za 88 lat życia Władysławy;  06:30  Za + ADAMA Walickiego (rodzina z Sokołowa Małopolskiego);  18:00  Za + JANA w 18 r. śmierci;  18:00  Za + MARIĘ Baran (Krąg św. Jana)

05/09/2018 Środa:   06:30          Za + ADAMA Walickiego (rodzina Bącalów);  06:30 Za + KRYSTYNĘ i STEFANA Januszko (rodzina Czerwińskich i Wójtów);  18:00  Za kapłanów pracujących w naszej parafii ks. Czesława, ks. Krzysztofa i ks. Jakuba;  18:00   Za + JANUSZA Bratkowskiego

06/09/2018 Czwartek:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (rodzina Lisowskich); 06:30 Za + MIECZY-SŁAWA Lisowskiego (brat Józef);   18:00  Dziękczynna za 15 lat małżeństwa Agaty i Krzysztofa; z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata;   18:00   Za + ADAMA Walickiego (Marii Franus)

07/09/2018 Piątek:   06:30   Dziękczynna za kapłanów naszej Parafii;   06:30   O zdrowie i błog. Boże dla kapłanów naszej Parafii;   06:30   Za + ADAMA Walickiego (rodzina Lisowskich);   18:00   Dziękczynna w 79 rocz. urodzin i imienin; z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii

08/09/2018 Sobota:   06:30   Za + ADAMA Walickiego (rodzina Kielarów);   06:30   Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego (rodzina Walickich);   18:00   Za ++ STANISŁAWĘ i  ŁUKASZA Lesiak (od córek)

09/09/2018 XXIII Niedziela Zwykła:   08:00   Za parafian;   10:00   Za + ŁUCJĘ Sawa w 15 r. śmierci;   11:30   Za rejon III i IV;   16:00   Za + ADAMA Walickiego (siostra Barbara)

INTENCJE MSZY ŚW. 26/8 - 02/09/2018

26/08/2018  Uroczystość NMP Częstochowskiej

                     08:00    Gregorianka za + JANINĘ Szczechowicz

                     10:00     Gregorianka za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

                     11:30     Msza św. odpustowa za  PARAFIAN

                     16:00     Za + ADAMA Walickiego (Ks. Jakub Zborowski)

27/08/2018 Poniedziałek

                     06:30     Gregorianka za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

                                    Gregorianka za + JANINĘ Szczechowicz

                     18:00     Za + JANUSZA Bratkowskiego

                                    Za + ADAMA Walieckiego (sąsiedzi blok nr. 11)

28/08/2018 Wtorek

                     06:30     Gregorianka za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

                                    Gregorianka za + JANINĘ Szczechowicz

                     18:00     Za + JANINĘ Rudzińską w 6 rocz. śmierci

                                    Za + ADAMA Walieckiego (sąsiedzi blok nr. 11)

29/08/2018 Środa

                     06:30     Gregorianka za + JANINĘ Szczechowicz

                                    Za + ADAMA Walickiego (rodzina Nadwornych)

                     18:00     Gregorianka za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

                                    Za + IRENĘ Gliniany w 1 rocz. śmierci (działkowicze)

30/08/2018 Czwartek

                     06:30     Gregorianka za + JANINĘ Szczechowicz

                                    Za + ADAMA Walickiego (rodzina Kwaśniaków)

                     18:00     O Boże błog. dla ochrzczonej MARII Karbownik i jej rodziny

                                    Gregorianka za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

31/08/2018 Piątek

                     06:30     Za + ADAMA Walickiego (rodzina Halwów)

                                    Za + MIKOŁAJA Bielawskiego (mieszkańcy z ul. Dolnej)

                     18:00     Za + WANDĘ w 7 rocz. śmierci

                                    Za + HENRYKA (chrześnica i siostra z rodziną)

01/09/2018 Sobota

                     06:30     Za + ADAMA Walickiego (rodzina Szyprów)

                                    Za + MIKOŁAJA Bielawskiego (mieszkańcy z ul. Dolnej)

                     18:00     Za + BRONISŁAWĘ i ALBINA Przytuła

                                    Za + STEFANA w 23 rocz. śmierci

02/09/2018 XXII Niedziela Zwykła

                     08:00     Za parafian

                     10:00     Za + MICHAŁA w 10 rocz. śmierci i za zmarłych z RODZINY

                     11:30     Za rejony VII i VIII oraz I i II

                     16:00     Za + ADAMA Walickiego (rodzina Balickich)                      

 

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 26/08/2018

19/08/2018 XX Niedziela Zwykła

08:00 Za parafian; 10:00 1. Za ++ ELŻBIETĘ i MARIANA Kraszewskich i  + ADAMA Walickiego 2. Za rejon V i VI 3. O potrzebne dary Ducha Świętego dla nowego ks. Proboszcza Kazimierza 3.GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz. 16:00 GREGORIANKA Za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko

20/08/2018 Poniedziałek

06:30 1.GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego – (siostra z rodziną) 18:00 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz 2. Za + JÓZEFA w 22 r. śmierci

21/08/2018 Wtorek

06:30 GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego 18:00 O Boże błog. i opiekę MB dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych z róży bł. Jerzego Popiełuszko (Roman Michalski) 2. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz

22/08/2018 Środa

06:30 GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego-  mieszkańcy ul. Dolnej 18:00 GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz 2. Za + TADEUSZA w 15 r. śmierci

23/08/2018 Czwartek

06:30 GREGORIANKA Za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego -  (mieszkańcy ul. Dolnej) 18:00 O Boże błog. i opiekę MB dla mieszkańców os. Jagiełły 16 m. 1-20 2. GREGORIANKA Za + JANINĘ Szczechowicz

24/08/2018 Piątek

06:30 GREGORIANKA Za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego od mieszkańców ul. Dolna 18:00 GREGORIANKA Za + JANINĘ Szczechowicz 2. Za + JERZEGO w 30 r. śmierci

25/08/2018 Sobota

06:30 GREGORIANKA Za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 2. Za + MIKOŁAJA Bielawskiego - mieszkańcy z ul. Dolnej 18:00 GREGORIANKA Za + JANINĘ Szczechowicz 2. Za + JANA Leję w 10 r. śmierci

26/08/2018 XXI Niedziela Zwykła

08:00 Za parafian 10:00 GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko 11:30 GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz 16:00 Za + ADAMA Walickiego – ks. Jakub Zborowski

INTENCJE MSZY ŚW. 12 - 19/08/2018

12/08/2018 XIX Niedziela Zwykła:

08:00 – 1. Za parafian. 2. Dziękczynna za kapłaństwo i posługę ks. Proboszcza, o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Niego;

10:00 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko; 11:30 – 1. Za rejon III i IV. 2. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz;

16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (ks. Jakub Zborowski)

13/08/2018 Poniedziałek:

06:30 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 3. Za + EMILIĘ – (Krystyna z rodziną).

14/08/2018 Wtorek:

06:30 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za ++ ZOFIĘ i JÓZEFA; 3. Za + EMILIĘ – (Mieczysław z rodziną).

15/08/2018 Środa. Uroczystość Wniebowzięcia NMP:

08:00 - O zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia dla Antoniego; 10:00 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

11:30 - GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 15:00 - W intencji PIELGRZYMÓW.

16/08/2018 Czwartek:

06:30 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + JÓZEFA; 3. Za + EMILIĘ – (rodzina Mazurów).

17/08/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko; 2. Za + EMILIĘ – (sąsiedzi);

18:00 – 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + HENRYKA.

18/08/2018 Sobota:

06:30 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1. Dziękczynna za 90 lat życia dla JANINY i o opiekę MB; 2. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 3. Za + ROMANA Karkowskiego w 15 r. śmierci.

19/08/2018 XX Niedziela Zwykła:

08:00 - GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 10:00 - Za ++ ELŻBIETĘ i MARIANA Kraszewskich i ADAMA Walickiego;

11:30 – 1. O potrzebne dary Ducha Świętego dla nowego Ks. Proboszcza Kazimierza. 2. Za parafian. 3. Za rejon V i VI;

16:00 - GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko.

INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 12/08/2018

05/08/2018 XVIII Niedziela Zwykła:

08:00 -  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 10:00 -  GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

11:30 -  Za rejon I i II; 16:00 -  Za + ADAMA Walickiego – (r. Zborowskich).

06/08/2018 Poniedziałek:

06:30 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;
18:00 – 1.
 GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2.  Za + KAZIMIERZA Rachwalskiego w 3 r. śmierci i za + PIOTRA.

07/08/2018 Wtorek:

06:30 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1.  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla FABIANA w 2 r. urodzin; 2.  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz.

08/08/2018 Środa:

06:30 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1.  O zdrowie i Boże błog. z okazji jubileuszu dla x. Proboszcza – (Przyjazny Dom i Pracownicy); 2.  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz.

09/08/2018 Czwartek:

06:30 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1.  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2.  Za ++ ANNĘ i JANA.

10/08/2018 Piątek:

06:30 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

18:00 – 1.  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2.  Za + ADAMA w 4 r. śmierci; 3.  Za + ANNĘ Hanejko.

11/08/2018 Sobota:

06:30 – 1.  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko; 2.  Za + ANNĘ Hanejko;

18:00 – 1.  GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2.  Za + KAZIMIERZA Sabatowskiego w r. śmierci.

12/08/2018 XIX Niedziela Zwykła:

08:00 -  Za parafian; 10:00 -  GREGORIANKA za + MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

11:30 – 1.  Za rejon III i IV; 2. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz;  16:00 -  Za + ADAMA Walickiego – (ks. Jakub Zborowski).

INTENCJE MSZY ŚW. 29/7 - 05/08/2018

29/07/2018 XVII Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + ADAMA Walickiego – (róża Marii Kuchta); 11:30 - O zdrowie i Boże błog. dla Anny, Hanny i Krzysztofa; 16:00 - W int. Panu Bogu wiadomej.

30/0/2018 Poniedziałek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (r. Luft);

18:00 - Za + MARIĘ Luft – (syn Piotr).

31/07/2018 Wtorek:

06:30 - Dziękczynna za 14 lat małżeństwa BEATY i JERZEGO z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny;

18:00 - Za + EMILIĘ z 1 r. śmierci.

01/08/2018 Środa: 06:30 - GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko;
18:00 – 1.
GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + BRONISŁAWĘ Niebylską w 25 r. śmierci i za ++ z RODZINY.

02/08/2018 Czwartek:

06:30 - GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko;
18:00 – 1.
Dziękczynna za przeżyte 85 lat dla JANA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB; 2. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz.

03/08/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko; 2. Za + ADAMA Walickiego – (r. Zborowskich); 3. Za + MIECZYSŁAWA Lisowskiego – (r. Kosińskich);

18:00 – 1. GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + ADAMA Muszaka.

04/08/2018 Sobota:

06:30 - GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko;
18:00 – 1.
GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 2. Za + ADAMA Muszaka w 3 r. śmierci.

05/08/2018 XVIII Niedziela Zwykła:

08:00 - GREGORIANKA za + JANINĘ Szczechowicz; 10:00 - GREGORIANKA za ++ MARIĘ i MICHAŁA Januszko;

11:30 - Za rejon I i II; 16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (r. Zborowskich).

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/07/2018

22/07/2018 XVI Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi);

11:30 - Za rejon VII i VIII; 16:00 - Za dobroczyńców SMAP.

23/07/2018 Poniedziałek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi);

18:00 – 1. O Boże błog. i opiekę MB dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych z róży św. Weroniki; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Technikum Rolnicze).

24/07/2018 Wtorek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (ŚDS);

18:00 – 1. Za + KRZYSZTOFA Pacławskiego; 2 Za + JANINĘ Szczechowicz – (Technikum Rolnicze).

25/07/2018 Środa:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – ("Przyjazny Dom");

18:00 – 1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ducha Świętego dla Ks. Krzysztofa i Ks. Jakuba w dniu ich imienin; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (brat Edward).

26/07/2018 Czwartek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (Dom Parafialny);

18:00 – 1. Za + ANNĘ; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Monika z rodziną).

27/07/2018 Piątek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (Dom Parafialny);

18:00 – 1. Za + ANETĘ Bereźnicką; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (r. Bulanda).

28/07/2018 Sobota:

06:30 - Za + STANISŁAWA; 18:00 - Za ++ ANNĘ i JÓZEFA Zdobylak.

29/07/2018 XVII Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + ADAMA Walickiego – (róża Marii Kuchta);

11:30 - O zdrowie i Boże błog. dla Anny, Hanny i Krzysztofa; 16:00 - W int. Panu Bogu wiadomej.

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/07/2018

15/07/2018 XV Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + ADAMA Walickiego – (r. Wowianków);

11:30 - Za rejon V i VI; 16:00 - O zdrowie dla Teresy.

16/07/2018 Poniedziałek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (r. Koralewiczów);
18:00 – 1.
Za ++ JADWIGĘ i MICHAŁA; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (siostrzenica Lucyna).

17/07/2018 Wtorek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego - (B. Podgórska);

18:00 –1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (r. z Limanowej).

18/07/2018 Środa:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (koleżanki córki);

18:00 –1. Za + JANA Podgórskiego w 11 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz - (z ul. Wietrznej).

19/07/2018 Czwartek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego - (r. Koralewiczów);

18:00 – 1. Za + FRANCISZKA w 14 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz - (z ul. Jana Pawła II).

20/07/2018 Piątek:

06:30 - O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza – (A. Katolicka);

18:00 – 1. Imieninowa Ks. Proboszcza; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (r. Krukowskich).

21/07/2018 Sobota:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (Diakonia Charytatywna);

18:00 – 1. Za ++ rodziców JÓZEFĘ i STANISŁAWA; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (absolwenci T. R.).

22/07/2018 XVI Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi);

11:30 - Za rejon VII i VIII; 16:00 - Za dobroczyńców SMAP.

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/07/2018

08/07/2018 XIV Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + EMILIĘ;

11:30 - Za rejon III i IV; 16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (R. Wowianków).

09/07/2018 Poniedziałek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego;

18:00 – 1. Za + KAZIMIERZA Jakubowskiego w 3 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (sąsiedzi).

10/07/2018 Wtorek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi z bloku);

18:00 – 1. O Boże błog. dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych braci z róży Antoniego Przytuły; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (c. Jolanta z rodziną).

11/07/2018 Środa:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi z bloku);

18:00 – 1. Za ++ STANISŁAWA i CZESŁAWĘ Uszakiewicz; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (c. Anna z rodziną).

12/07/2018 Czwartek:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (sąsiedzi z bloku);

18:00 – 1. Za + MICHAŁA Januszko w 8 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (mąż).

13/07/2018 Piątek:

06:30 - Za + EUGENIUSZA Motykę w 10 r. śmierci;

18:00 – 1. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (siostra Waleria).

14/07/2018 Sobota:

06:30 - Za + ADAMA Walickiego – (Akcja Katolicka);

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Dorota i Teresa); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (siostra Waleria).

15/07/2018 XV Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 Za + ADAMA Walickiego - (R. Wowianków)- ;

11:30 - Za rejon V i VI; 16:00 - O zdrowie dla TERESY.

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/07/2018

01/07/2018 XIII Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian;

10:00 - O Boże błog. i opiekę MB dla MARII i TADEUSZA w 40 r. ślubu;

11:30 - Za rejon I i II;

16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (Krąg Rodzin).

 

02/07/2018 Poniedziałek:

06:30 - Za + STANISŁAWĘ Koralewicz – (Strus i Andreasik);

18:00 – 1. Za + ZBIGNIEWA Franusa w 1 r. śmierci - (żona); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Lewandowscy).

 

03/07/2018 Wtorek:

06:30 - Za + STANISŁAWĘ Koralewicz – (Jucha z rodziną);

18:00 – 1. Za + ANNĘ Szczerbiak w 2 r. śmierci i ++ Z RODZINY; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (sąsiedzi).

 

04/07/2018 Środa:

06:30 - Za + STANISŁAWĘ Koralewicz – (chrześnica Stanisława);

18:00 – 1. Za + ELŻBIETĘ Sobejko w 3 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (sąsiedzi).

 

05/07/2018 Czwartek:

06:30 - Za + STANISŁAWĘ Koralewicz – (Bocheńsy);

18:00 – 1. Za + RUDOLFA Lufta w 3 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (nauczyciele).

 

06/07/2018 Piątek:

06:30 - 1. O Boże błog. i potrzebne łaski dla sióstr różańcowych i ich rodzin z róży św. o. Pio; 2.  Za + ADAMA Walickiego – (R. Maików); 3. Za + JANINĘ Czerwińską w 11 r. śmierci;

18:00 - Za + EDWARDA Komendę i + MARIĘ Walas.

 

07/07/2018 Sobota:

06:30 - Dziękczynna za 50 lat małżeństwa REGINY i ZDZISŁAWA z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB;

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (siostra Irena); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (sąsiedzi z Zimowej).

 

08/07/2018 XIV Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian;

10:00 - Za + EMILIĘ;

11:30 - Za rejon III i IV;

16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (R. Wowianków).

INTENCJE MSZY ŚW. 24/6 - 01/07/2018

24/06/2018 XII Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - O Boże błog. i opiekę MB dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych sióstr z róży Doroty Michalewskiej;

11:30 - Za rejon VII i VIII; 16:00 - Za + JANINĘ Burbeło.

25/06/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta); 2. Za + ADAMA Walickiego – (R. Kaczmarz);

18:00 - Za + STANISŁAWA Wanio w 9 r. śmierci.

26/06/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Sąsiedzi z Akacjowej);

18:00 - Za ++ ANNĘ i KAZIMIERZA oraz ich ++ RODZICÓW.

27/06/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + BRONISŁAWĘ Wyczawską; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz - (Sąsiedzi z Akacjowej);

18:00 - Za + RYSZARDA Pelczarskiego w 3 r. śmierci.

28/06/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + JANUSZA Bratkowskiego – (córka Joanna); 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Irena i Danuta);

18:00 - Dziękczynna w 33 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata.

29/06/2018 Piątek – Św. Apostołów PIOTRA i PAWŁA:
08:00 - Za ++ JANA i JANINĘ – (R. Hawryło); 10:00 - Za + STANISŁAWĘ Jurysta; 18:00 - Za + EMILIĘ.

30/06/2018 Sobota:

06:30 – 1. Za + MARKA Potyrało w 25 r. śmierci; 2. Za + JANINĘ Szczechowicz – (Urząd Miasta); 18:00 - Za + JANUSZA Pilsaka.

01/07/2018 XIII Niedziela Zwykła: 08:00 - Za parafian; 10:00 - O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla MARII i TADEUSZA w 40 r. ślubu;

11:30 - Za rejon I i II; 16:00 - Za + ADAMA Walickiego – (Krąg Rodzin św. Jana).

INTENCJE MSZY ŚW. 17 - 24/06/2018

17/06/2018 XI Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + BOŻENĘ w 16 r. śmierci; 11:30 - Za rejon V i VI; 16:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską.

18/06/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta);

18:00 – 1. Dziękczynna w 2 r. ślubu MATYLDY i MICHAŁA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB; 2. Za + STANISŁAWA Matwija w 3 r. śmierci.

19/06/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + EUGENIUSZA Słabaka w 6 r. śmierci;

18:00 – 1. Za ++ DANUTĘ i ANTONIEGO Szkolnickich; 2. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta).

20/06/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + TADEUSZA Antosza w 18 r. śmierci; 2. Za + KS. WŁADYSŁAWA JACKOWSKIEGO;

18:00 – 1. Dziękczynna dla JANINY o błog. Boże, o opiekę MB i zdrowie; 2. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta).

21/06/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta); 2. Za + JANUSZA Bratkowskiego;

18:00 – 1. Za + ROMANA Kurasza; 2. Za + BOGUMIŁĘ Hołowacz.

22/06/2018 Piątek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta); 2. Za + JANUSZA Bratkowskiego - (R. Cioch i Szylar);

18:00 – 1. Za + JANA; 2. Za + KAROLA – (koledzy).

23/06/2018 Sobota:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Krzysztof z rodziną); 2. Za + JANINĘ;

18:00 – 1. Za + JÓZEFA Dudę.

24/06/2018 XII Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - O Boże błog. i opiekę MB dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych sióstr z róży Doroty Michalewskiej;

11:30 - Za rejon VII i VIII; 16:00 - Za + JANINĘ Burbeło.

INTENCJE MSZY ŚW. 10 - 17/06/2018

10/06/2018 X Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + MARTĘ Luft – (R. Lichotów);
11:30 -
Za rejon III i IV; 16:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską.

11/06/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. O Boże błog. i opiekę MB dla WITOLDA w 37 r. urodzin; 2. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską;

18:00 – 1. W 1 r. powstania Przyjaznego Domu o Boże błog. i potrzebne łaski dla uczestników i pracowników; 2 Za + MARTĘ Luft - (R. Luft). .

12/06/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + BARBARĘ Nowak w 1 r. śmierci;

18:00 – 1. Dziękczynna za uzdrowienie z choroby oraz o Boże błog. dla przyjaciół wspierających w chorobie; 2. Za + MARTĘ Luft – (R. Mil).

13/06/2018 Środa:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za ++ JÓZEFĘ, KAROLA i ich ++ RODZICÓW;

18:00 – 1. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 2. Za + ANNĘ.

14/06/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa WANDY i STANISŁAWA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB; 2. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską;

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (mąż); 2. Za ++ IRENĘ i MIECZYSŁAWA Madaj.

15/06/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft - (Urząd Miasta);

18:00 – 1. Za + JANA Lisowskiego w 3 r. śmierci; 2. Za + MARIĘ Woźniak w 1 r. śmierci.

16/06/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + TADEUSZA w 14 r. śmierci;

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft - (brat Marek z rodziną); 2. Za + LUDWIKĘ, ANTONIEGO, MIECZYSŁAWA i EMILIĘ.

17/06/2018 XI Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + BOŻENĘ w 16 r. śmierci;
11:30 -
Za rejon V i VI; 16:00 GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską - .

INTENCJE MSZY ŚW. 03 - 10/06/2018

03/06/2018        IX Niedziela Zwykła

08:00

Za parafian

10:00

Za + KATARZYNĘ w 8 r. śmierci

11:30

Za rejon I i II

16:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

04/06/2018 Poniedziałek

06:30

Za ++ MARIĘ, JANA, DANUTĘ i LUDWIKĘ

06:30

Za ++ MARIĘ i FRANCISZKA

18:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

18:00

Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi)

05/06/2018 Wtorek

06:30

Za + JACKA Ciołka w 2 r. śmierci

06:30

Za + WIESŁAWĘ Klewską

18:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

18:00

Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi)

06/06/2018 Środa

06:30

Za ++ ANIELĘ i STANISŁAWA

06:30

Za + LUCYNĘ Ciołek

18:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

18:00

Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi)

07/06/2018 Czwartek

06:30

Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta)

06:30

Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

18:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

18:00

Za + DARIUSZA Lisowskiego w 14 r. śmierci

08/06/2018 Piątek                UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

11:00

W intencji parafii

17:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

09/06/2018 Sobota

06:30

Za ++ BOLESŁAWĘ, FLORIANA i ZYGMUNTA Wojdyło

06:30

Za ++ OLĘ i JANA

18:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

18:00

Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi)

10/06/2018   X Niedziela Zwykła

08:00

Za parafian

10:00

Za + MARTĘ Luft – (R. Lichotów)

11:30

Za rejon III i IV

16:00

GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską

INTENCJE MSZY ŚW. 27/5 - 03/06/2018

27/05/2018 Niedziela Trójcy Przenajświętszej:


08:00 - Za parafian; 10:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską;

11:30 - Za dzieci przeżywające rocznicę I Komunii św. i ich rodziców; 16:00 - Za + JANUSZA Pilsaka w 2 r. śmierci.

28/05/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (SKANSKA); 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Sąsiedzi);

18:00 – 1. GREG. za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + STEFANIĘ w 10 r. śmierci i + JANA Sobolewskich.

29/05/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Za + JANA Kilara; 2. Za + JOANNĘ w dniu imienin, za + JANA i ++ z Rodziny;

18:00 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft – (Sąsiedzi).

30/05/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów); 2. Za + ANNĘ Kilar;
18:00 – 1.
GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za ++ ANIELĘ i MICHAŁA.

31/05/2018 Czwartek – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA:

08:00 - Za + HENRYKA Halwę w 8 r. śmierci; 10:00 – 1. Za parafian; 2. Za + STEFANA Kocunia;

16:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską.

01/06/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów);

18:00 – 1. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Krzysztof z rodziną); 2. Za + JÓZEFA Pelca i ++ RODZICÓW.

02/06/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREG. za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft – (Urząd Miasta);

18:00 – 1. Dziękczynna w 18 rocz. urodzin DOMINIKI Skowronek; 2. Za + BRONISŁAWA Turczyna w 4 r. śmierci.

03/06/2018 IX Niedziela Zwykła:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + KATARZYNĘ w 8 r. śmierci;
11:30 -
Za rejon I i II; 16:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską.

INTENCJE MSZY ŚW. 20 - 27/05/2018

20/05/2018 Zesłanie Ducha Świętego:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Dziękczynna w 1 r. ślubu KATARZYNY i MICHAŁA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB na dalsze lata;

11:30 - O Boże błog. i opiekę MB dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców; 16:00 - GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba.

21/05/2018 Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła:

08:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 10:00 - Za + STANISŁAWĘ Marciak – (R. Słyszów);

18:00 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (R. Bembenków).

22/05/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + EMILIĘ; 18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (R. Zborowskich).

23/05/2018 Środa:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak - (wnuk Mirek z rodziną);

18:00 – 1. W intencji wiadomej Panu Bogu; 2. Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi).

24/05/2018 Czwartek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (sąsiedzi);

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (sąsiedzi); 2. Za + HELENĘ Sobala w 4 r. śmierci.

25/05/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft - (MOPS Rzeszów);

18:00 – 1. Za + Ks. WŁADYSŁAWA Szyngierę w dniu imienin; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską.

26/05/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską; 2. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów);

18:00 – 1. Za + JANINĘ Rudzińską; 2. Za + JÓZEFĘ i ROMANA Szewczyków.

27/05/2018 Niedziela Trójcy Przenajświętszej:

08:00 - Za parafian; 10:00 - GREGORIANKA za + STANISŁAWĘ Duczymińską;

11:30 - Za dzieci przeżywające rocznicę I Komunii św. i ich rodziców; 16:00 - Za + JANUSZA Pilsaka w 2 r. śmierci.

INTENCJE MSZY ŚW. 13 - 20/05/2018

13/05/2018 Wniebowstąpienie Pańskie:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego;

11:30 - Za rejon V, VI, VII i VIII; 16:00 - GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba.

14/05/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft –(MOPS Rzeszów).

18:00 – 1. O Boże błog. zdrowie i pomyślność dla mieszkańców Jagiełły 14 kl. 1 i 2; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (rodzina Rząsów).

15/05/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + JÓZEFA, JÓZEFA i ZOFIĘ.
18:00 – 1.
Za + ŁUKASZA – (rodzina Skrzypków); 2. Za + MARIĘ i JULIANA Jaroszów – (wnuczki).

16/05/2018 Środa:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów).

18:00 – 1. Za + ŁUKASZA – (rodzina Dominów); 2. Za + KAROLA – (sąsiedzi).

17/05/2018 Czwartek:

06:30 – 1. GREG. za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów).
18:00 – 1.
O Boże błog. i opiekę MB dla dziecka i jego matki; 2. Za + CZESŁAWĘ, MARIOLĘ i STANISŁAWA.

18/05/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREG. za + HELENĘ Kruba; 2. Za ++ ANIELĘ i JÓZEFA Mrozowiczów.
18:00 – 1.
O zdrowie i Boże błog. dla LAURY z okazji Chrztu świętego; 2. Za + MARTĘ Luft – (r. Adamczyków).

19/05/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (sąsiedzi).

18:00 – 1. Za + MARTĘ Luft – (rodzina Pelców); 2. Za + MARTĘ Luft – (mama).

20/05/2018 Zesłanie Ducha Świętego:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Dziękczynna w 1 r. ślubu KATARZYNY i MICHAŁA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB;

11:30 - O Boże błog. i opiekę MB dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców; 16:00 - GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba.

INTENCJE MSZY ŚW. 06 - 13/05/2018

06/05/2018 VI Niedziela Wielkanocna:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + JANA w 5 r. śmierci; 11:30 - Za rejon I, II, III i IV; 16:00 - GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba

07/05/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Wiesława); 2. Za + MARTĘ Luft – (Budowa Dróg); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (sąsiedzi)

08/05/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + STANISŁAWA Matwija
i ++ JULIĘ, WOJCIECHA i MIECZYSŁAWA; 18:00 – 1. Za + STANISŁAWA; 2. Za + STANISŁAWA

09/05/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych); 2. Za + ANTONIEGO Wawrzynkiewicza – (pracownicy "Domu Parafialnego"); 18:00 – 1. GREGORIANKA
za + HELENĘ Kruba; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (ZEK Radymno)

10/05/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Małgorzata Bozacka); 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Renata); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + IRENĘ Madaj w 8 rocznicę śmierci

11/05/2018 Piątek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Ośrodek w Rzeszowie); 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Andrzej); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za ++ ELŻBIETĘ i JANA Drońskich i ++ z RODZINY

12/05/2018 Sobota:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (MOPS Rzeszów); 2. Za + STANISŁAWĘ Marciak – (Kazimiera Buniowska); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba

13/05/2018 Wniebowstąpienie Pańskie:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 11:30 - Za rejon V, VI, VII i VIII; 16:00 - GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba

INTENCJE MSZY ŚW. 29/04 - 06/05/2018

29/04/2018 V Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + MATEUSZA Mila; 11:30 GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 16:00 GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

30/04/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (rodzina Potocznych); 18:00 – 1. Dziękczynna za przeżyte 80 lat z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MB dla JÓZEFY; 2. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

01/05/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 18:00 – 1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa JANINY i ALEKSANDRA z prośbą o dalsze Boże błog. – (córki)

02/05/2018 Środa:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 18:00 – 1. Dziękczynna z okazji urodzin dla KONRADA i o pomyślne zdanie matury

03/05/2018 Czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski:

08:00 O zdrowie i Boże błog. dla WIESŁAWY Lewandowskiej z okazji urodzin; 10:00 Za ++ JANA i WANDĘ Szczerbiak i za ++ z RODZINY; 11:30 Za + ELŻBIETĘ Sobejko; 16:00 GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba

04/05/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARIĘ w 8 r. śmierci; 3. Za + MARTĘ Luft – (koledzy ze SKANSKA); 18:00 – 1. Za + STANISŁAWA Halwę – (sąsiedzi)

05/05/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (koledzy ze SKANSKA); 18:00 – 1. Za + STANISŁAWA Halwę – (sąsiedzi)

06/05/2018 VI Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + JANA w 5 r. śmierci; 11:30 Za rejony: I, II, III i IV; 16:00 GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/04/2018

22/04/2018 IV Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 11:30 1. Z okazji 90. rocznicy urodzin JANA Czecha dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę NMP. 2. Za + ADAMA Walickiego; 16:00 GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

23/04/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (Paweł Skotni z rodziną); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (rodzina Błonarowiczów)

24/04/2018 Wtorek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (Reanta Groszek z rodziną); 18:00 – 1. Dziękczynna za 53 lata małżeństwa JÓZEFY i HENRYKA oraz o błog. Boże i opiekę MB na dalsze lata; 2. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

25/04/2018 Środa:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (Iwona Świder z rodziną); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (Jerzy, Karol i Maciej)

26/04/2018 Czwartek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (rodzinaz Myślenic); 18:00 – 1. O zdrowie dla KINGI; 2. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

27/04/2018 Piątek:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 2. Za + MARTĘ Luft – (rodzina Babiś z Leżańska); 18:00 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. Za ++ JANINĘ, WŁADYSŁAWA i JANA

28/04/2018 Sobota:

06:30 – 1. GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka; 2. GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 18:00 – 1. O zdanie matury i dobry wybór drogi życiowej dla MARKA; 2. Za ++ MARKA i KAZIMIERZA

29/04/2018 V Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + MATEUSZA Mila; 11:30 GREGORIANKA za + HELENĘ Kruba; 16:00 GREGORIANKA za + ROMANA Ciołka

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/04/2018

15/04/2018 III Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za ++ MARIĘ i PIOTRA Gałęzów; 11:30 Za + ADAMA Walickiego – (ministranci); 16:00 Gregorianka za + ROMANA Ciołka.

16/04/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za ++ MARIĘ i JULIANA Jaroszów – (Tadeusz); 2. Za + KAROLA –(sąsiedzi); 18:00 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + ZBIGNIEWA.

17/04/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Za ++ WŁADYSŁAWA i WŁADYSŁAWA; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa– (żona); 18:00 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + MAŁGORZATĘ Homa – (sąsiedzi).

18/04/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 2. Za + MARTĘ Luft – (Elżbieta Skotni); 18:00 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + ZUZANNĘ w 21 r. śmierci.

19/04/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (rodzina Sanockich); 2. Za + ANTONIEGO Wawrzynkiewicza – (rodzina Tancer i Kowal);

18:00 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + JANA Halwę w 7 r. śmierci.

20/04/2018 Piątek:

06:30 – 1. Za + MARTĘ Luft – (Helena Gajewska); 2.  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze  Boże błogosławieństwo;

18:00 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + ZDZISŁAWĘ Przytuła w 9 r. śmierci.

21/04/2018 Sobota:

06:30 – 1. Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla BOŻENY;

18:00 – 1. Za ++ KATARZYNĘ i CZESŁAWA Fedanów; 2. Za + STANISŁAWA Walickiego w 30 r. śmierci i za ++ z RODZINY.

22/04/2018 IV Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + HELENĘ Kruba; 11:30 Za + ADAMA Walickiego; 16:00 Gregorianka za + ROMANA Ciołka.

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/04/2018

08/04/2018 II Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + STANISŁAWA; 11:30 Za + ADAMA Walickiego – (ministranci); 16:00 Gregorianka za + ROMANA Ciołka

09/04/2018 Poniedziałek  - UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO:


06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (Monika i Artur);

18:00 - 1. Za + MIECZYSŁAWA Lesiaka – (siostra Teresa); 2. Za + ROMANA Ciołka – (rodzina Starzec)

10/04/2018 Wtorek:

06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (chrześnica Marzena z rodziną);

18:00 - 1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Księży z naszej parafii – (rejon I i II); 2. Za + ROMANA Ciołka – (Maria Bis)

11/04/2018 Środa:

06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (rodzina Sadoch);

18:00 - 1. Za + ROMANA Ciołka - (rodzina Olszańskich i Pokrywków); 2. Za + ELŻBIETĘ Sobejko

12/04/2018 Czwartek:

06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (żona);

18:00 - 1. Za + JÓZEFA Bedronka w 20 r śmierci i ++ RODZICÓW; 2. Za + MIECZYSŁAWA Lesiaka – (siostra Barbara)

13/04/2018 Piątek:

06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + ANIELĘ Łuczyszyn w 5 r. śmierci;

18:00 - 1. O zdrowie Boże błog. i potrzebne łaski dla Księży z naszej parafii – (rejon I i II)2. Za ++ ZOFIĘ, JANA i EUGENIUSZA

14/04/2018 Sobota:

06:30 – 1.  Gregorianka za + ROMANA Ciołka; 2. Za + ZBIGNIEWA;

18:00 –  1. Za + MIECZYSŁAWA Markiewicza; 2. Za + KATARZYNĘ

15/04/2018 III Niedziela Wielkanocna:

08:00 Za parafian; 10:00 Za ++ MARIĘ i PIOTRA Gałęzów; 11:30 Za + ADAMA Walickiego – (ministranci); 16:00 Gregorianka za + ROMANA Ciołka

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 08/04/2018

01/04/2018 NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

06:00

Za parafian

10:00

Dziękczynna z prośbą o dalsze błog. i opiekę MB dla JANA w 4 rocznicę urodzin

11:30

Za + ADAMA Walickiego – (Organista, ministranci i liturgiczna służba ołtarza)

02/04/2018 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

08:00

Za ++ DANUTĘ, JANA, ZOFIĘ i ZYGMUNTA

10:00

Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego w 2 r. śmierci

11:30

Za + EDWARDA w 6 r. śmierci i za ++ MARIĘ, FRANCISZKA i ++ z RODZINY

03/04/2018 Wtorek

06:30

Za + ROMANA Ciołka

06:30

Za + WŁADYSŁAWA Szczerbiaka w 9 r. śmierci

18:00

Za ++ BOLESŁAWA, MARIANA i za ++ RODZICÓW

18:00

Za + ZDZISŁAWA Pypcia

04/04/2018 Środa

06:30

Za + ROMANA Ciołka

06:30

Za + JANA Hołysza – (Adrian Jagiełło)

18:00

Za + JÓZEFA Sławińskiego – (rodzina)

18:00

Za + MIECZYSŁAWA

05/04/2018 Czwartek

06:30

Za + ROMANA Ciołka

06:30

Za + JANA Hołysza – (Prokuratura w Przemyślu)

18:00

Za + WERONIKĘ Chomik – (Lidia)

18:00

Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

06/04/2018 Piątek

06:30

Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

06:30

Za + ROMANA Ciołka

06:30

Za + STANISŁAWA Halwę – (rodzina Misiak)

18:00

Za + ROMANA Ciołka – (z ul. Letniej)

07/04/2018 Sobota

06:30

Za + ROMANA Ciołka

06:30

Za + STANISŁAWA Halwę – (Janina i Zdzisław Kowal)

18:00

Za + HENRYKA Kątka

18:00

Za + MIECZYSŁAWA

08/04/2018 II Niedziela Wielkanocna - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08:00

Za parafian

10:00

Za + STANISŁAWA

11:30

Za + ADAMA Walickiego

16:00

Za + ROMANA Ciołka

INTENCJE MSZY ŚW. 25/03 - 02/04/2018

25/03/2018 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

09:00 Za parafian; 16:00 O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla ks. JAKUBA (Diakonia)

26/03/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za + STANISŁAWA Halwę – (rodzina Burbeło); 2. Za ++ JULIAN Ai STEFANIĘ; 3. Za + ANNĘ w 17 r. śmierci.

18:00 Za + JANINĘ Lichotę w 1 r. śmierci

27/03/2018 Wtorek:

06:30 – 1. DANTIS; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (sąsiedzi); 3. Za + MARIĘ Loret w 1 r. śmierci.

18:00 Za + ANDRZEJA w 22 r. śmierci

28/03/2018 Środa:

1. Za ++ JANINĘ i MIKOŁAJA Burbeło; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (sąsiedzi); 3. Za + ANTONIEGO Wawrzynkiewicza – (Małnowicz, Baran i Miciak).

18:00 Za + MIECZYSŁAWA

29/03/2018             WIELKI CZWARTEK   18:00

30/03/2018                            WIELKI PIĄTEK 18 : 00

31/03/2018             WIELKA SOBOTA    19:00

01/04/2018     NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

06:00 Za parafian; 

10:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze błog. i opiekę MB dla JANA w 4 r. urodzin;
11:30 Za rejon I i II

02/04/2018          PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

08:00 Za ++ DANUTĘ, JANA, ZOFIĘ i ZYGMUNTA; 10:00 Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego w 2 r. śmierci;
11:30 Za + EDWARDA w 6 r. śmierci, za ++ MARIĘ, FRANCISZKA i ++ z RODZINY

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 25/03/2018

18/03/2018 V Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + STANISŁAWA Bienia w 1 r. śmierci; 11:30 Za rejon V, VI, VII i VIII; 16:00 O Boże błog. dla żyjących braci i o życie wieczne dla zmarłych z róży Ruszarda Burbeło

19/03/2018 Poniedziałek:

06:30 - 1. Za + JÓZEFA Lewandowskiego, w 1 r. śmierci i w dniu imienin, o życie wieczne; 2. Za + JÓZEFA Szymańskiego; 3. Za ++ ANNĘ i ZYGMUNTA;
17:00 - Za + JÓZEFA Strusa w 19 r. śmierci i za jego ++ RODZICÓW

20/03/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Za + MAŁGORZATĘ Homę - (Koledzy Kazimierza z pracy); 2. Za + ROMANA Ciołka – (Siostra z rodziną); 3. Za ++ JÓZEFĘ, KAZIMIERZA, WALERIĘ
i KAROLA; 17:00 - Z róży św. Józefa o opiekę i Boże błog. dla żyjących a dla zmarłych o zbawienie

21/03/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + ROMANA Ciołka – (Sąsiedzi z ul. Letniej); 2. Za + ALICJĘ Kukułkę – (Rodzina Krupińskich); 3. Za + STANISŁAWA Halwę – (Kazimiera Jędrejko);
17:00 - Za + JÓZEFA Sławińskiego – (Wnuczka Justyna)

22/03/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + STANISŁAWA; 2. Za + STANISŁAWA Halwę – (Sąsiedzi); 3. Za + AHAFIĘ i STANISŁAWA; 17:00 Za + MARIANA i jego ++ RODZICÓW

23/03/2018 Piątek  SMAP

06:30

Za + JANUSZA Bratkowskiego – (Franciszek)

24/03/2018 Sobota SMAP

06:30

Za + JANUSZA Bratkowskiego – (Franciszek)

25/03/2018 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej  SMAP:

09:00 Za parafian; 16:00 O Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla ks. JAKUBA - (Diakonia Charytatywna)

11:00   MSZA ŚW. dla WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW na placu przed URZĘDEM MIASTA

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 18/03/2018

11/03/2018 IV Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 - Za parafian; 10:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 11:30 Za rejon III i IV; 16:00 Za + MARTĘ Luft – (przyjaciele syna Piotra)

12/03/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + MAŁGORZATĘ Homa – (rodzina Wilmanów); 3. Za + WOJCIECHA Jarosza w 9 r. śmierci;

17:00 Za + TADEUSZA w 11 r. śmierci

13/03/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Dziękczynna za otrzymane łaski i o dalszą opiekę MB dla rodziny; 2. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 3. Za + STEFANA Walca – (Justyna, Aleksander i Karol); 17:00 Za + ZBIGNIEWA Tomaszewskiego w 3 r. śmierci

14/03/2018 Środa:

06:30 – 1. O Boże błog. i zdrowie dla księży naszej parafii a szczególnie dla ks. Szczepana; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 3. Za + KAZIMIERZA w 7 r. śmierci; 17:00 Za + HELENĘ Kokot – (rodzina Chudzików)

15/03/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za + MAŁGORZATĘ Homa – (Dąbrowska); 2. Za ++ JANINIĘ i ANTONIEGO Zawadzkich; 3. Za + ROMANA Ciołka – (rodzina Pelc i Śpiewak); 17:00 O zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla JANINY

16/03/2018 Piątek:

06:30 – 1. Za + ROMANA Ciołka – (rodzina Ździochów); 2. Za + RYSZARDA Motykę w 14 r. śmierci i + ZOFIĘ; 3. Za + MIECZYSŁAWA Lesiaka – (rodzina Olechów); 17:00 O Boże błogosławieństwo dla EDYTY

17/03/2018 Sobota:

06:30 – 1. O szczęśliwe rozwiązanie dla Ewy i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny; 2. Za + MIECZYSŁAWA Lesiaka – (brat); 3. Za + ROMANA Ciołka – (sąsiedzi z Letniej); 17:00 Za ++ ZBIGNIEWA Tomaszewskiego i EDWARDA Bloka

18/03/2018 V Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 - Za parafian; 10:00 Za + STANISŁAWA Bienia w 1 r. śmierci; 11:30 Za rejon V i VI; 16:00 O Boże błogosławieństwo dla żyjących i zbawienie dla zmarłych z róży Ryszarda Burbeło

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 11/03/2018

04/03/2018 III Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 11:30 - Za rejon I i II; 16:00 - Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

05/03/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. O potrzebne łaski dla Ks. Proboszcza; 2. Za + LUDWIKA Andreasika - (T. Szymański);
17:00 – 1. Greg. za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + EUGENIUSZA Frączka w r. śmierci

06/03/2018 Wtorek:

06:30 – 1. O zdrowie i potrzebne łaski dla KSIĘŻY z naszej parafii; 2. Za + LUDWIKA Andreasika - (Sośnica Brzeg);
17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + ZDZISŁAWA Pypcia

07/03/2018 Środa:

06:30 – 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MB dla ANNY; 2. Za + LUDWIKA Andreasika – (Sośnica Brzeg);
17:00 – 1. O Boże błogosławieństwo, pomyślność i zdrowie dla MIESZKAŃCÓW os. Jagiełły blok nr 6; 2. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

08/03/2018 Czwartek:

06:30 – 1. O łaskę zdrowia i opiekę Bożą dla TADEUSZA; 2. Za + LUDWIKA Andreasika – (Sośnica B.);
17:00 – 1. Greg. za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + KAZIMIERZA Burbeło

09/03/2018 Piątek:

06:30 – 1.  Za + RYSZARDA Lesiaka – (siostra Barbara); 2. Za + MAŁGORZATĘ Homę – (Ośrodek Zdrowia);
17:00 – 1. Greg. za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. O powołania kapłańskie i zakonne

10/03/2018 Sobota:

06:30 – 1. Za + STANISŁAWA Kokota w 22 r. śmierci; 2. Za + MIECZYSŁAWA Lesiaka – (Maria Lesiak);
17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + STANISŁAWA w 22 r. śmierci

11/03/2018 IV Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 - Za parafian; 10:00 - Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 11:30 - Za rejon III i IV; 16:00 - Za + MARTĘ Luft – (Przyjaciele syna)

INTENCJE MSZY ŚW. 25/2 - 04/03/2018

25/02/2018 II Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + ANDRZEJA Czecha w 7 r. śmierci; 11:30 Za rejon VII i VIII; 16:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

26/02/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + LUDWIKA Andreasika – (Jędrejko);

17:00 – 1. Za + KRZYSZTOFA Pacławskiego w 4 r. śmierci; 2. Za + DAMIANA Mazura

27/02/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + LUDWIKA Andreasika – (Jerzy Jędrejko);

17:00 – 1. Za + FRANCISZKA Kożuszka; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

28/02/2018 Środa:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + ROMANA Kurasza;
17:00 – 1. Za + HELENĘ Kokot – (córka Janina); 2. Za + WERONIKĘ Chomik – (sąsiedzi z ul. Zielonej)

01/03/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Dziękczynna za 50 lat życia MAŁGORZATY z prośbą o Boże błog. i opiekę M B na dalsze lata; 2. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego;

17:00 – 1. Za + WERONIKĘ Chomik – (sąsiedzi z ul. Zielonej); 2. Za ++ STANISŁAWĘ I STANISŁAWA

02/03/2018 Piątek:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + GENOWEFĘ; 3. Za + LUDWIKA Andreasika – (Andrzej Jędrejko);

17:00 Za + WERONIKĘ Chomik – (sąsiedzi z ul. Zielonej)

03/03/2018 Sobota:

06:30 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + LUDWIKA Andreasika – (Teresa Krzywonos);

17:00 – 1. Za + GENOWEFĘ I MICHAŁA Maik; 2. Za + JÓZEFA Michalika w 11 r. śmierci

04/03/2018 III Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 11:30 Za rejon I i II; 16:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 25/02/2018

18/02/2018 I Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 Za parafian; 10:00 ….. ; 11:30 Za rejon V i VI; 16:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

19/02/2018 Poniedziałek:

06:30 – 1. Za + WANDĘ w 2 r. śmierci i + BOLESŁAWA w 56 r. śmierci; 2. Za ++ KAZIMIERZA, PIOTRA i MARIĘ.

17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + HELENĘ Kokot – (wnuczka z rodziną)

20/02/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (Waldemar z żoną); 2. Za + MARIĘ Januszko w 6 r. śmierci;  

17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + HELENĘ Kokot – (wnuczka)

21/02/2018 Środa:

06:30 – 1. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (Rafał); 2. Za + LUDWIKA Andreasik – (rodzina Burbeło).

17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + HELENĘ Kokot – (córka Janina)

22/02/2018 Czwartek:

06:30 – 1. Za ++ PAULINĘ i KAROLA; 2. Za ++ MARIĘ i BŁAŻEJA.

17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (rodzina Wowianków)

23/02/2018 Piątek:

06:30 – 1. Za + JANINĘ Antosz w 2 r. śmierci; 2. Za + ALICJĘ Bączkowską w 3 r. śmierci.

17:00 – 1. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (Wzrastanie)

24/02/2018 Sobota:

06:30 – 1. Za + BRONISŁAWĘ w 42 r. śmierci; 2. Za + LUDWIKA Andreasik – (żona z synami).

17:00 – 1. Greg. za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (Wzrastanie)

25/02/2018 II Niedziela Wielkiego Postu:

08:00 Za parafian; 10:00 Za + ANDRZEJA Czecha w 7 r. śmierci; 11:30 Za rejon VII i VIII; 16:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 18/02/2018

11/02/2018 VI Niedziela Zwykła:

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + STEFANA Walca;
11:30 Za rejon III i IV; 16:00 Za + TADEUSZA Michalskiego w 4 rocznicę śmierci

12/02/2018 Poniedziałek:

06:30 - 1.Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 2. Za + Eugeniusza i Michała i ++ z Rodziny;

17:00 – 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + HELENĘ Kokot – (córka)

13/02/2018 Wtorek:

06:30 – 1. Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Barbary i Bogdana z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla nich i ich dzieci; 2. Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego;
17:00 – 1. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (siostry z róży)

14/02/2018 Środa  -  ŚRODA  POPIELCOWA    REKOLEKCJE  PARAFIALNE:

08:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 10:00  ….  ; 18:00 – 1. Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 80 urodzin dla Anny z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Jubilatki i całej rodziny; 2. Za + KATARZYNĘ Zachodnią

15/02/2018 Czwartek             REKOLEKCJE  PARAFIALNE:

06:30 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 18:00 Za ++ JANA i ANNĘ Składan

16/02/2018 Piątek               REKOLEKCJE  PARAFIALNE:

08:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 18:00 Za + JANA Dorotę

17/02/2018 Sobota             REKOLEKCJE  PARAFIALNE:

09:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego; 17:00 Za + JANA Dorotę

18/02/2018 I Niedziela Wielkiego Postu REKOLEKCJE  PARAFIALNE:

08:00 Za parafian; 10:00 ….; 11:30 Za rejon V i VI; 16:00 Gregorianka za + LUDWIKA Tomaszewskiego

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 11/02/2018

04/02/2018 V Niedziela Zwykła:

08:00 Za Parafian; 10:00 Gregorianka za + STEFANA Walca; 11:30 Za rejon I i II; 16:00 Dziękczynna za 70 lat życia ANTONINY z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

05/02/2018 Poniedziałek:

06:30 Dziękczynna za 35 lat małżeństwa TERESY i RYSZARDA z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

06/02/2018 Wtorek:

06:30 Dziękczynna za przeżyte 60 lat dla MARII z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

07/02/2018 Środa:

06:30 Za + JÓZEFA Sławińskiego – (Antona Cisoń); 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

08/02/2018 Czwartek:

06:30 Za + WOJCIECHA Franusa w 1 r. śmierci; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

09/02/2018 Piątek:

06:30 Gregorianka za + STEFANA Walca; 17:00 Za ++ JANA i ZOFIĘ

10/02/2018 Sobota:

06:30                             ; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

11/02/2018 VI Niedziela Zwykła:

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + STEFANA Walca; 11:30 Za rejon III i IV; 16:00 Za + TADEUSZA Michalskiego w 4 rocznicę śmierci

INTENCJE MSZY ŚW. 28/1 - 04/02/2018

28/01/2018 IV Niedziela Zwykła: 

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 11:30 Za rejon VII i VIII; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

29/01/2018 Poniedziałek:

06:30 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

30/01/2018 Wtorek:

06:30 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

31/01/2018 Środa:

06:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

01/02/2018 Czwartek:

06:30 Za + JÓZEFA Sławińskiego – (syn Zbigniew z rodziną); 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

02/02/2018 Piątek - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO:

08:00 Gregorianka za + STEFANA Walca; 10:00 Za + HELENĘ Kokot – (córka Janina); 17:00 Za + MARIĘ w 14 rocznicę śmierci

03/02/2018 Sobota:

06:30 Za ++ WŁADYSŁAWA i MARIĘ Bania, KATARZYNĘ, MICHAŁA, STANISŁAWA i WERONIKĘ Pych; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

04/02/2018 V Niedziela Zwykła:

08:00 Za Parafian; 10:00 Gregorianka za + STEFANA Walca; 11:30 Za rejon I i II; 16:00 Dziękczynna za 70 lat życia ANTONINY z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

INTENCJE MSZY ŚW. 21 - 28/01/2018

21/01/2018 III Niedziela Zwykła.

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 11:30 Za rejon V i VI; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

22/01/2018 Poniedziałek.

06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + LUDWIKA Kubaka i + LUDWIKA Tomaszewskiego – (wnuczka); 3. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (sąsiedzi).

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

23/01/2018 Wtorek.

06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + MARCINA; 3. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (rodzina Wesołowskich).

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

24/01/2018 Środa.

06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (rodzina Świrskich); 3. Za + WERONIKĘ Chomik – (koleżanki córki).

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

25/01/2018 Czwartek.

06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + STANISŁAWA Znojko w 3 rocznicę śmierci; 3. Za + ANTONIEGO i LUDWIKĘ.

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

26/01/2018 Piątek. 06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (rodzina Majków); 3. Za + ZBIGNIEWA i STEFANA.

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

27/01/2018 Sobota.

06:30: 1. Gregorianka za + STEFANA Walca; 2. Za + JÓZEFA Sławińskiego – (żona); 3. Za + JÓZEFA Popkiewicza w rocznicę śmierci.

17:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

28/01/2018 IV Niedziela Zwykła.

08:00 Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 11:30 Za rejon VII i VIII; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

INTENCJE MSZY ŚW. 14 - 21/01/2018

14/01/2018 II Niedziela Zwykła

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 11:30 Za Rejon III i IV; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walca.

15/01/2018 Poniedziałek

06:30

1. Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 2. Za + HELENE Kokot – (Akcja Katolicka); 3. Za + URSZULĘ Bembnowicz w 6 rocznicę śmierci; 17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca.

16/01/2018 Wtorek

06:30

1. Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 2. Za + STANISŁAWA; 3. Za + HELENĘ Kokot – (Rodzina Hołowaty);

 

17:00 Gregorianka za + STEFANA Walca.

17/01/2018 Środa

06:30

1. Dziękczynna w 1 rocznicę ślubu ANNY i MATEUSZA z prośbą o dalsze błog. Boże i opiekę MB; 2. Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 3. Za + EDWARDA Steca w 5 rocznicę śmierci i ++ STEFANIĘ i JÓZEFA Duczymińskich;

17:00. Gregorianka za + STEFANA Walca.

18/01/2018 Czwartek

06:30

1. O potrzebne łaski, zdrowie, opiekę MB dla Księży naszej Parafii – (Róża p. Franus); 2. Gregoriankaza + MARIĘ Jarosz; 3. Za + WERONIKĘ Chomik – (Dąbrowska);

17:00. Gregorianka za + STEFANA Walca.

19/01/2018 Piątek

06:30

1. Dziękczynna za 45 lat małżeństwa WIESŁAWY i ROMANA z prośbą o Boże błog. i opiekę MB;
2.
Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 3. Za + MARIĘ Sobolewską w 4 rocznicę śmierci; 17:00. Gregorianka za + STEFANA Walca.

20/01/2018 Sobota

06:30

1. O potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla Księży z naszej Parafii – (Róża p. Franus); 2. Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 3. Za + MICHAŁA w 16 rocznicę śmierci i + PIOTRA;
17:00.
Gregorianka za + STEFANA Walca.

21/01/2018 III Niedziela Zwykła

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 11:30 Za rejon V i VI; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walca

INTENCJE MSZY ŚW. 07 - 14/01/2018

07/01/2018 Niedziela Chrztu Pańskiego

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za MARIĘ Jarosz

11:30

Za rejon I i II; 16:00 Za + JÓZEFA Suchodolskiego - (Przyjazny Dom)

08/01/2018 Poniedziałek

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + FRYDERYKA Andruszczyszyn – (Emeryci); 3. Za + HELENĘ Kokot – (koleżanki z pracy)

17:00

Za ++ ADAMA, KATARZYNĘ i MICHAŁA Burbeło

09/01/2018 Wtorek

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (sąsiedzi); 3. Za + EUGENIUSZA Małkowskiego w 10 rocznicę śmierci i ++ z Jego rodziny

17:00

Za + HELENĘ Kokot – (Jacek z rodziną)

10/01/2018 Środa

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (z róży);

3. Za ++ HELENĘ i WŁADYSŁAWA Walczak

17:00

Za + HENRYKA

11/01/2018 Czwartek

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + HELENĘ Kokot – (bratowa); 3. Za + STANISŁAWĘ Saratowską - (Wróblewska)

17:00

O Boże błog. i opiekę MB dla HELENY w 90 r. urodzin z prośbą o opiekę na dalsze lata

12/01/2018 Piątek

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + HELENĘ Kokot – (Dudowie); 3. Za + MICHAŁA w 6 rocznicę śmierci

17:00

Za + MARIĘ Michalską w 6 rocznicę śmierci

13/01/2018 Sobota

06:30

1. Gregorianka za MARIĘ Jarosz; 2. Za + HELENĘ Kokot – (rodzina Piechotów); 3. Za + IRENĘ Gliniany – (działkowicze)

17:00

Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

14/01/2018 II Niedziela Zwykła

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za MARIĘ Jarosz

11:30

Za Rejon III i IV; 16:00 Gregorianka za + STEFANA Walec

INTENCJE MSZY ŚW. 31/12/2017 - 07/01/2018

31/12/2017 ŚWIETO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - ZAKOŃCZENIE ROKU 2017

08:00

Za Parafian; 10:00 Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

11:30

DZIĘKCZYNNA za miniony ROK PAŃSKI 2017

01/01/2018 Poniedziałek

08:00

Za parafian; 10:00 Za + JOANNĘ w 14 rocznicę śmierci za + JANA i za + z Rodziny

11:30

Za + ZOFIĘ I MACIEJA; 16:00 Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (Teresa Luft z rodziną)

02/01/2018 Wtorek

06:30

1. Za ++ RODZICÓW i RODZEŃSTWO; 2. Za + STANISŁAWĘ Sabatowską – (sąsiedzi); 3. Za + STEFANA Walec – (rodz. Szawińskich)

17:00

Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

03/01/2018 Środa

06:30

1. Za + STEFANA Walec – (Danuta Konieczny); 2. Za ++ ADAMA, KATARZYNĘ i MICHAŁA Burbeło; 3. Za ++ RODZICÓW i RODZEŃSTWO

17:00

Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

04/01/2018 Czwartek

06:30

1. Dziękczynna za naszych kapłanów – (Elżbieta Wiglusz); 2. Za + STEFANA Walec – (Edyta Antoniów); 3. Za + HELENĘ Kokot – (córka Maria z mężem)

17:00

Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

05/01/2018 Piątek

06:30

1. W intencji Alicji i całej rodziny – (Elżbieta Wiglusz); 2. Gregorianka za + MARIĘ Jarosz; 3. Za + HELENĘ Kokot - (Mateusz i Natalia)

17:00

Za + STEFANA Walec – (rodzina Kolasa)

06/01/2018 Sobota  Uroczystość Objawienia Pańskiego  TRZECH KRÓLI

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

11:30

Za + HELENĘ Kokot – (Andrzej z rodziną); 16:00 Za + GRZEGORZA Karkowskiego w 24. R. śmierci

07/01/2018 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

08:00

Za parafian; 10:00 Gregorianka za + MARIĘ Jarosz

11:30

Za rejon I II; 16:00 Za + JÓZEFA Suchodolskiego - (pracownicy "Przyjaznego Domu")

INTENCJE MSZY ŚW. 24 - 31/12/2017

24/12/2017 IV Niedziela Adwentu   WIGILIA

06:00

Za Parafian; 10:00 1. Za + ADAMA Muszaka; 2. Za ++ rodziców JÓZEFĘ I STANISŁAWA

11:30

Za rejon VII i VIII

25/12/2017 Poniedziałek     BOŻE NARODZENIE

24:00

PASTERKA

08:00

Za Parafian; 10:00 Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

11:30

Za + ADAMA Muszaka

26/12/2017 Wtorek              ŚW. SZCZEPANA

08:00

Za + KRYSTYNĘ Ćwik w 3 roczn. śmierci; 10:00 Za + STEFANA Bałycza w 2 roczn. śmierci

11:30

O zdrowie i potrzebne łaski w dniu imienin dla ks. Szczepana

27/12/2017 Środa                 ŚWIĘTO ŚW. JANA

06:30

1. Za + MICHALINĘ; 2. Za + STEFANA Walec – (sąsiedzi); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (siostra Helena)

17:00

Za + MAŁGORZATĘ w 6 rocznicę śmierci

28/12/2017 Czwartek               ŚWIĘTO ŚW. MŁODZIANKÓW

06:30

1. Za + STEFANA; 2. Za + STEFANA Walec – (sąsiedzi); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (wnuczek Mateusz z żoną)

17:00

Za + ANNĘ Frączek w 3 rocznicę śmierci

29/12/2017 Piątek

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany – (siostry z róży); 2. Za + STEFANA Walec – (rodzina Wytrykusz); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (brat Jan)

17:00

Za ++ ZOFIĘ, WOJCIECHA i ZBIGNIEWA

30/12/2017 Sobota  

06:30

1. Za ++ LUDWIKĘ i ANTONIEGO; 2. Za + STEFANA Walec – (ARS MEDICA); 3. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

Za ++ MARIANA i HENRYKA Chomik

31/12/2017 II Niedziela                ŚWIETO ŚW. RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEF - ZAKOŃCZENIE ROKU 2017

08:00

11:30

Za Parafian; 10:00 Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

DZIĘKCZYNNA za miniony ROK PAŃSKI 2017

INTENCJE MSZY ŚW. 17 - 24/12/2017

17/12/2017 III Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00 Za + STEFANA Walec – (córka Wiesława z mężem)

11:30

Za rejon V i VI; 16:00 Za ++ MELANIĘ i WALERIANA

18/12/2017 Poniedziałek

06:00

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (siostra Halina); 2. Za + STEFANA Walec – (wnuczka Joanny z rodziną); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (sąsiedzi)

17:00

Za + LEONA Szyngierę w 6 rocznicę śmierci

19/12/2017 Wtorek

06:00

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (siostra Halina); 2. Za + STEFANA Walec – (córka Elżbieta z rodziną); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (wnuczka Dorota z rodziną)

17:00

Za + JERZEGO Głuś i za ++ MARIĘ i FRANCISZKA Rożak

20/12/2017 Środa

06:00

1. O Boże bł. i pomyślność dla mieszkańców ul. Dolnej; 2. Za + MIECZYSŁAWA; 3. Za + STEFANA Walec – (córka Elżbieta z rodziną)

17:00

Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

21/12/2017 Czwartek

06:00

1. Za + STANISŁAWA Znojko; 2. Za + STANISŁAWĘ Jurysta w 5 rocz. śmierci; 3. Za + STEFANA Walec - (wnuk Hubert z żoną)

17:00

Za ++ EUGENIĘ i ROMANA Stopa

22/12/2017 Piątek

06:00

1. Za + WŁADYSŁAWA w 7 rocznicę śmierci; 2. Za + JANUSZA Pilsaka; 3. Za ++ MARIĘ i JANA

17:00

Za + KAZIMIERZA Burbeło

23/12/2017 Sobota     DZIEŃ SPOWIEDZI ADWENTOWEJ W NASZEJ PARAFII

06:00

1. Za ++ WIKTORIĘ i WOJCIECHA; 2. Za + MICHAŁA w 26 rocznicę śmierci; 3. Za + STEFANA Walec - (syn Edward z rodziną)

17:00

Za + HELENĘ Warzocha w 3 rocznicę śmierci

24/12/2017 IV Niedziela Adwentu   - WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

06:00

Za Parafian; 10:00  1. Za + ADAMA Muszaka; 2. Za ++ rodziców JÓZEFĘ I STANISŁAWA

11:30

Za rejon VII i VIII;              UWAGA!!!!  Nie ma Mszy św. wieczornej

 

INTENCJE MSZY ŚW. 10 - 17/12/2017

10/12/2017 II Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00 O zdrowie i Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla STANISŁAWY

11:30

Za rejon III i IV; 16:00 Za + STEFANA Marka

11/12/2017 Poniedziałek

06:00

1. O Boże błog. i zdrowie dla sióstr różańcowych i zbawienie dla zmarłych z róży Marii Motyka;

2. Za ++ JADWIGĘ i BAZYLEGO

17:00

1. Za + IRENĘ Gliniany – (z róży); 2. Za ++ MAŁGORZATĘ, WŁADYSŁAWA i KATARZYNĘ Misiąg

12/12/2017 Wtorek

06:00

1. Za + STANISŁAWA w 4 rocznicę śmierci; 2. Za + STEFANA Walec – (żona)

17:00

1. Za + IRENĘ Gliniany – (siostry z róży); 2. Za + JÓZEFA Rusnaka – (rodzice)

13/12/2017 Środa

06:00

1. Za + ANNĘ w 2 rocznicę śmierci; 2. Za + STEFANA Walec – (żona)

17:00

1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. KRZYSZTOFA – (bierzmowani);

2. Za + KATARZYNĘ Karkowską w 3 rocznicę śmierci

14/12/2017 Czwartek

06:00

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (siostra Halina); 2. Za + STEFANA Walec – (córka Dorota z rodziną)

17:00

1. Za ++ KATARZYNĘ i ANDRZEJA; 2. Za ++ ANNĘ i KAZIMIERZA Chudzik i za ++ z rodziny

15/12/2017 Piątek

06:00

1. Za + LUDWIKA Tomaszewskiego w 1 rocznicę śmierci i za + ZBIGNIEWA; 2. Za + STEFANA Walec – (córka Dorota z rodziną); 3. Za ++ MIKOŁAJA KATARZYNĘ i JÓZEFA

17:00

Za + IRENĘ Gliniany – (rodzina Milan)

16/12/2017 Sobota

06:00

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (siostra Halina); 2. Za + STEFANA Walec – (córka Wiesława z mężem); 3. Za + JÓZEFĘ Czekierda – (rodzina Mil)

17:00

Dziękczynna za 87 lat życia WANDY z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – (bratowa z rodziną)

17/12/2017 III Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00                   Za + STEFANA Walec – (córka Wiesława z mężem)

11:30

Za rejon V i VI; 16:00 Za ++ MELANIĘ i WALERIANA

INTENCJE MSZY ŚW. 03 - 10/12/2017

03/12/2017 I Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00 Za ++ KRYSTYNĘ, HENRYKA, WIESŁAWA i HENRYKA - (wychowankowie i koledzy)

11:30

Za rejon I i II; 16:00 Za + ALEKSANDRĘ w 2 rocznicę śmierci i + z RODZINY STYŚ

04/12/2017 Poniedziałek

06:00

1. Za + ADAMA i MARIĘ; 2. Za + BARBARĘ Nowak

17:00

1. Za + MIECZYSŁAWA w 10 rocznicę śmierci; 2. Za ++ ANTONIEGO i ZOFIĘ w 3 rocznicę śmierci

05/12/2017 Wtorek

06:00

1. Dziękczynna za 50 lat małżeństwa MARII i MIECZYSŁAWA z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata – (Przyjazny Dom); 2. Za ++ ANTONIEGO i EMILIĘ

17:00

1. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. JAKUBA – (Przyjazny Dom); 2. Za + FRANCISZKA Magnowskiego i jego + RODZICÓW

06/12/2017 Środa

06:00

1. Za ++ KATARZYNĘ, MIKOŁAJA i ANDRZEJA; 2. Za + JÓZEFA JÓZEFĘ I RYSZARDĘ

17:00

1. O Boże błog. i opiekę MB w dorosłym życiu, w 18 urodziny ARKADIUSZA; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

07/12/2017 Czwartek

06:00

1. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla żyjących braci i o szczęście wieczne dla zmarłych z róży Mieczysława Motyki; 2. Za + Witolda w 26 rocznicę śmierci

17:00

1. O Boże bł., pomyślność i zdrowie dla mieszkańców ul. Zielonej; 2. Za ++ JANA i MIECZYSŁAWA Łamasz

08/12/2017 Piątek  Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

06:00

1. Za + MARIĘ; 2. Za ++ KAZIMIERZA I ANNĘ

08:00

Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

Za + ANDRZEJA w 22 rocznicę śmierci

09/12/2017 Sobota

06:00

1. O łaskę zdrowia; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. Za ++ TOMASZA, ANIELĘ, MARIANA i za zmarłych z rodziny; 2. Za + MARIĘ jej + RODZEŃSTWO i + RODZICÓW

10/12/2017 II Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00 O zdrowie i Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej dla STANISŁAWY

11:30

Za rejon III i IV; 16:00 Za + STEFANA Marka

INTENCJE MSZY ŚW. 26/11 - 03/12/2017

26/11/2017 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

08:00

Za Parafian; 10:00 Za BRONISŁAWĘ i WŁADYSŁAWA w 45 r. ślubu o Boże bł. i opiekę Matki Bożej

11:30

Za rejon VII i VIII; 16:00 Za + EUGENIĘ Węgrzyn – (córka)

27/11/2017 Poniedziałek

06:30

1. Za ZMARŁYCH polecanych w wypominkach; 2. Za + JULIANA

17:00

1. O Boże błog. i łaski dla członków i sympatyków DPP; 2. Za ++ WERONIKĘ i JÓZEFA Janusz

28/11/2017 Wtorek

06:30

1. Za + TADEUSZA; 2. Za ++ AHAFIĘ i JANA

17:00

1. Za + ANETĘ Bereźnicką w 8 rocznicę śmierci; 2. Za + STANISŁAWA Czekierdę w 20 rocznicę śmierci

29/11/2017 Środa

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany – (Przyjazny Dom); 2. Za + STANISŁAWA Potyrałę – (rodzina Bar)

17:00

1. Za + JANINĘ w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny; 2. Za + STANISŁAWA w 2 rocznicę śmierci

30/11/2017 Czwartek

06:30

1. O zdrowie, opiekę MB Częstochowskiej i szczęśliwą operację; 2. Za + IRENĘ Gliniany – (Przyjaciele Radia Maryja i Cudownego Medalika)

17:00

1. O zdrowie i potrzebne łaski dla KSIĘŻY z naszej parafii – (Przyjazny Dom); 2. Za + ANTONIEGO Franusa w 26 rocznicę śmierci

01/12/2017 Piątek

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany – (grupa pielgrzymkowa z Przeworska); 2. Za + MIECZYSŁAWA Gwóźdź w 7 rocznicę śmierci; 3. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

Za + JÓZEFA Kluza w rocznicę śmierci

02/12/2017 Sobota

06:30

1. Za ++ JUSTYNĘ, JÓZEFA i ++ z RODZINY; 2. Za + ZBIGIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. O zdrowie i potrzebne łaski dla ks. KRZYSZTOFA – (Przyjazny Dom); 2. Za + KRZYSZTOFA Kuźniara w 2 rocznicę śmierci

03/12/2017 I Niedziela Adwentu

06:00

Za Parafian; 10:00 Za ++ KRYSTYNĘ, HENRYKA, WIESŁAWA i HENRYKA – (wychowankowie i koledzy)

11:30

Za rejon I i II; 16:00 Za + ALEKSANDRĘ w 2 rocznicę śmierci i + z RODZINY Styś

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 26/11/2017

19/11/2017 XXXIII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Za Rejon V i VI; 16:00 Za ++ AHAFIĘ i STANISŁAWA

20/11/2017 Poniedziałek

06:30

1. Za ZMARŁYCH polecanych w wypominkach; 2. Za + EUGENIĘ Węgrzyn w 15 rocznicę śmierci

17:00

1. Za ++ ROZALIĘ i JÓZEFA Folis i za ++ z rodziny Fedyków i Wołoszynów; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

21/11/2017 Wtorek

06:30

1. O potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M B dla Księży z naszej parafii – (Róża Mieczysława Motyki); 2. Za + JANUSZA Pilsaka

17:00

1. Za ++ WŁADYSŁAWA w 5 rocznicę śmierci, KAZIMIERĘ w 18 rocznicę śmierci i za ++ z Rodziny; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

22/11/2017 Środa

06:30

1. Dziękczynna za 40 lat małżeństwa MARII i STANISŁAWA z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej; 2. O potrzebne łaski, zdrowie i opiekę M B dla Księży z naszej parafii – (Róża Marii Motyka)

17:00

1. Za ++ MARIĘ i MICHAŁA Karkowskich; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

23/11/2017 Czwartek

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany – (Przyjazny Dom); 2. Za + ZBIGNIEWA

17:00

1. Za + ANDRZEJA Czecha; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

24/11/2017 Piątek

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany - (Przyjaciele); 2. Za ++ JULIĘ i ALEKSANDRA i ++ z rodziny DRATH; 3. O potrzebne łaski dla Rafała i uratowanie zadłużonego domu.

17:00

Za ++ ANDRZEJA i KATARZYNĘ

25/11/2017 Sobota

06:30

Za + ROMANA Kurasza

17:00

1. W intencji Panu Bogu wiadomej; 2. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla kolejarzy emerytów i rencistów i ich rodzin oraz za ++ kolejarzy; 3. Za + ks. WŁADYSŁAWA Szyngierę w 6 rocz. śmierci

26/11/2017 XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

08:00

Za Parafian; 10:00 Za BRONISŁAWĘ i WŁADYSŁAWA w 45 rocznicę ślubu o Boże bł. i opiekę M B

11:30

Za rejon VII i VIII; 16:00 Za + EUGENIĘ Węgrzyn – (córka)

INTENCJE MSZY ŚW. 12 - 19/11/2017

12/11/2017 XXXII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Za rejon III i IV; 16:00 Za zmarłych ANTONIĘ i ANTONIEGO Madejowskich

13/11/2017 Poniedziałek

06:30

1. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. O Boże bł. dla EWELINY w 18 rocznicę chrztu; 2. Za + STANISŁAWA

14/11/2017 Wtorek

06:30

1. Za ++ polecanych w wypominkach; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

15/11/2017 Środa

06:30

1. Za ++ KATARZYNĘ i CZESŁAWA; 2. Za + STANISŁAWA Mazura i ++ z jego rodziny – (siostra)

17:00

1. Za ++ MARIĘ, FRANCISZKA i STANISŁAWĘ; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

16/11/2017 Czwartek

06:30

1. Za + LUDWIKA Kubaka w 10 rocznicę śmierci i za + ZBIGNIEWA; 2. Za + STANISŁAWA Matwij, za ++ rodziców i + MIECZYSŁAWA

17:00

1. Za + STANISŁAWA Pych w 17 rocznicę śmierci; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

17/11/2017 Piątek

06:30

1. Za + IRENĘ Gliniany - (Przyjazny Dom); 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

17:00

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 2. Za + MARIANA Tancera

18/11/2017 Sobota

06:30

Za + ROMANA Karkowskiego

17:00

1. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla ks. Krzysztofa; 2. Za + MARIANA Tancera; 3. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

19/11/2017 XXXIII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Za Rejon V i VI; 16:00 Za zmarłych AHAFIĘ i STANISŁAWA

INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 12/11/2017

05/11/2017 XXXI Niedziela Zwykła

08:00

O szczęśliwą operację dla ANNY; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Za Rejon I i II; 16:00 Za ++ STANISŁAWĘ i FRANCISZKA

06/11/2017 Poniedziałek

06:30

1. Dziękczynna za operację z prośbą o zdrowie dla MARII; 2.  Za ++ polecanych w wypominkach

17:00

1. Za ++ LUDWIKĘ, MARIĘ i ZBIGINIEWA; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

07/11/2017 Wtorek

06:30

1. O zdrowie dla wnuczki ZOSI; 2. Za ++ Rodziców i Rodzeństwo – (Bogusława Franus)

17:00

1. Za + JANA w 10 rocznicę śmierci i za ++ z rodziny; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

08/11/2017 Środa

06:30

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 2. Za + STANISŁAWA Mazura – (chrześnica z rodziną)

17:00

1. Za + STANISŁAWA Bienia – (Małgorzata z rodziną); 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

09/11/2017 Czwartek

06:30

1. Za + WERONIKĘ; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. Za + MARIĘ Wowiankę w 5 rocznicę śmierci; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

10/11/2017 Piątek

06:30

1. Za ++ PIOTRA I BOGDANA; 2. Greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko; 3. Za + ZBIGNIEWA Franusa

17:00

Za ++ WIESŁAWĘ i JÓZEFA Lewandowskich

11/11/2017 Sobota

06:30

Za ++ rodziców GRZEGORZA i ANIELĘ Woźny w rocznicę śmierci

17:00

1. O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców ul. Budowlanych; 2. Za + STANISŁAWA Bienia – (Małgorzata z rodziną); 3. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

12/11/2017 XXXII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Za rejon III i IV; 16:00 Za zmarłych ANTONIĘ i ANTONIEGO Madejowskich

INTENCJE MSZY ŚW. 29/10 - 05/11/2017

29/10/2017 XXX Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

Dziękczynna za otrzymane łaski; 16:00 Za + STANISŁAWA Wanio

30/10/2017 Poniedziałek

06:30

1. O zdrowie, pomyślność i Boże błogosł. dla przyjaciół i sąsiadów bloku nr 4 i 5.; 2. Za + STEFANA w 22 rocznicę śmierci

17:00

1. Za + JERZEGO w 29 rocznicę śmierci; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

31/10/2017 Wtorek

06:30

1. O zdrowie i Boże błogosł. dla Kazimiery Jędrejko – (koleżanka); 2. Za + ANTONINĘ w 10 rocznicę śmierci i + Jana – (córka Bogusława Franus)

17:00

1. Za ++ JULIANA, MARIĘ i WOJCICECHA; 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

01/11/2017 Środa  - Uroczystość Wszystkich Świętych

08:00

Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko; 10:00 Za + ADAMA Muszaka

11:30

Za Parafian; 11:30 Za + MIECZYSŁAWA Markiewicza w 3 rocznicę śmierci

02/11/2017 Czwartek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

06:30

Za ++ JÓZEFĘ, MAGDALENĘ i FRANCISZKA; 16:00 Za wiernych Zmarłych; 18:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

03/11/2017 Piątek

06:30

1. O Boże błogosł., zdrowie i pomyślność dla mieszkańców ul. Zimowej, Jesiennej i Wietrznej; 2. Za ++ polecanych w wypominkach; 3. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

17:00

Za ++ JANINIĘ i MARKA

04/11/2017 Sobota

06:30

Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

17:00

1. Za ++ BOŻENĘ i EUGENIUSZA; 2. Za + JÓZEFA Dudę; 3. Za + HENRYKA Halwę

05/11/2017 XXXI Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko; 11:30 Za Rejon I i II; 16:00 Za ++ STANISŁAWĘ i FRANCISZKA

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 29/10/2017

22/10/2017 XXIX Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla PIELGRZYMUJĄCYCH na Kalwarię Pacławską

11:30

Za rejon VII i VIII; 16:00 Za + STANISŁAWA

23/10/2017 Poniedziałek

06:30

1. Za + ANNĘ Orłowską – (M. Lisowska z rodziną); 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (sąsiedzi)

17:00

1. O zdrowie i bł. Boże dla katechetki Pani GRAŻYNY Stopa – (rodzice i dzieci komunijne); 2. O zdrowie i Boże bł. dla sióstr i życie wieczne dla zmarłych z róży ANTONINY Pacyniak

24/10/2017 Wtorek

06:30

1. Za + STANISŁAWA Zachodniego; 2. Za + TADEUSZA

17:00

1. Za + ROMANA Kurasza – (kolejarze); 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (kuzyn Tadeusz)

25/10/2017 Środa

06:30

1. Za + ANNĘ Orłowską – (Borkowska - Silkowski); 2. Za + STEFANIĘ Dragan – (Popkiewiczowie)

17:00

1. Za + ROMANA Kurasza - (kolejarze); 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

26/10/2017 Czwartek

06:30

1. Za + MARIĘ Woźniak i zmarłych z róży - (róża Anny Olszańskiej); 2. Za ++ WOJCIECHA, JANINIĘ i WACŁAWA

17:00

1. Za + JANA Tancera – (pracownicy Świetlicy Parafialnej, ŚDS oraz Przyjaznego Domu); 2. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

27/10/2017 Piątek

06:30

1. Dziękczynna za przeżyte 87 lat WŁADYSŁAWY Pych z prośbą o Boże bł. i zdrowie na dalsze lata; 2. Dziękczynna za otrzymane łaski w 25 r. małżeństwa z prośbą o opiekę Matki Bożej dla rodziny.

06:30

1. Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

28/10/2017 Sobota

06:30

Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

17:00

1. Za + JÓZEFA w 13 rocznicę śmierci; 2. Za + ZBIGINIEWA Franusa – (żona)

29/10/2017 XXX Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Msza św. greg. za + WIESŁAWĘ Jasiejko

11:30

                                      ; 16:00 Za + STANISŁAWA Wanio

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 22/10/2017

15/10/2017 XXVIII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Za + MARIĘ Jarosz - (syn Henryk z żoną); 11:30 Za rejon V i VI;

16:00

Dziękczynna w 40 rocznicę małżeństwa za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł.

16/10/2017 Poniedziałek

06:30

1. Za + Annę Orłowską – (Tadeusz z rodziną); 2. Za + STANISŁAWĘ Jurysta

17:00

1. Za + Marię Woźniak – (sąsiedzi); 2. Za ++ Annę i Marię

17/10/2017 Wtorek

06:30

1. Dziękczynna za 63 lat małżeństwa Heleny i Jana z prośbą o Boże bł. na dalsze lata; 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (sąsiedzi)

17:00

1. W intencji Panu Bogu wiadomej; 2. Za + Marię Woźniak – (koleżanki i koledzy z Włókienniczej)

18/10/2017 Środa

06:30

1. Za ++ ADELĘ i BRONISŁAWĘ; 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (kuzyn)

17:00

1. O zdrowie i Boże bł. dla kapłanów z naszej parafii; 2. Za + Zbigniewa Franusa – (żona)

19/10/2017 Czwartek

06:30

1. Za + Zbigniewa Franusa – (żona); 2. Za + STANISŁAWA, BRONISŁAWA i STANISŁAWĘ

17:00

1. O Boże bł. dla żyjących i zbawienie dla zmarłych z róży św. Faustyny; 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (sąsiedzi)

20/10/2017 Piątek

06:30

1. Za + Władysława Zachodniego; 2. Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (rodzina Pazyniak); 3. Za + Alicję Kukułka – (rodzina Krupińskich)

17:00

O zdrowie i Boże bł. dla ks. Krzysztofa – (dzieci komunijne)

21/10/2017 Sobota

06:30

Za + ALEKSANDRA Bratkowskiego - (rodzeństwo z rodzinami)

17:00

1. O zdrowie i Boże bł. dla Księży pracujących w naszej parafii – (rodzice i dzieci komunijne);

2. Za + ZOFIĘ w 2 rocz. śmierci

22/10/2017 XXIX Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla PIELGRZYMUJĄCYCH na Kalwarię Pacławską; 11:30 Za rejon VII i VIII; 16:00 Za + STANISŁAWA

INTENCJE MSZY ŚW. 08 - 15/10/2017

08/10/2017 XXVII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Za + MARIĘ Jarosz - (córka Alicja z mężem)

11:30

Za rejon III i IV; 16:00 Za + LUDWIKA Czerwińskiego w 18 rocznicę śmierci

09/10/2017 Poniedziałek

06:30

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa - (Przyjazny Dom); 2. Za + MARIĘ Jarosz - (róża różańcowa)

17:00

1. Za ++ ANNĘ i JANA Składan; 2. Za + IRENĘ Gliniany - (Przyjazny Dom)

10/10/2017 Wtorek

06:30

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona); 2. Za + MARIĘ Jarosz - (wnuk Bartek z rodziną)

17:00

1. O Boże bł., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla EWELINY z okazji 18 urodzin; 2. Dziękczynna za przeżyte 87 lat z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata dla WANDY

11/10/2017 Środa

06:30

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa - (Ludwik z rodziną z Nowej Sarzyny); 2. Za + MARIĘ Jarosz - (wnuczka Monika z rodziną)

17:00

1. O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla KS. KRZYSZTOFA i KS. JAKUBA – młodzież; 2. Za + ks. prał. LUDWIKA Hupkałę w 22 rocznicę śmierci – (bratanica)

12/10/2017 Czwartek

06:30

1. Za + ZBIGNIEWA Franusa - (Przyjazny Dom); 2. Za + MARIĘ Jarosz - (wnuczki Anna i Agnieszka z rodzinami)

17:00

1. Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego; 2. Za ++ ZOFIĘ i WŁADYSŁAWA

13/10/2017 Piątek

06:30

1. Za + ANNĘ Orłowską; 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa - (żona)

17:00

1. Za + IRENĘ Gliniany - (sąsiedzi z klatki); 2. Za ++ JÓZEFA i LEONIĘ Kania

14/10/2017 Sobota

06:30

1. Za + ANNĘ Orłowską - (róża Janusz); 2. Za + ZBIGNIEWA Franusa – (żona)

17:00

1. Za + MARIĘ Woźniak – (Janina Nowakowska i Krystyna Chudzik); 2. Za + BARBARĘ Nowak – (sąsiedzi z klatki);

15/10/2017 XXVIII Niedziela Zwykła

08:00

Za Parafian; 10:00 Za + MARIĘ Jarosz - (syn Henryk z żoną); 11:30 Za rejon V i VI;

16:00

Dziękczynna w 40 rocznicę małżeństwa za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosław.

Strony